Половината отделения на болницата в Хасково остават без електричество след вчерашната авария на подземен кабел.
Пациентите бяха преместени в други отделения, за да не спира лечението им.
В предаването "Преди всички" по БНР директорът на болницата д-р Георги Гелов изрази надежда, че И Ви Ен ще отстрани проблема по-скоро:
Ангажирали сме всички възможни аварийни групи, които има тука налични, трябва да се справим с проблема, за да може да се възстанови електрозахранването. Няма проблем, всичко в момента върви нормално. По този начин може и повече да издържим, надявам се до довечера всичко да е ок.
Половината отделения на болницата в Хасково остават без електричество
09:07, 17 Януари 2017
най-ново | най-четени
- Адвокат за „Баба Алино“: Собствеността не прави незаконния строеж законен
- Токът и парното поскъпват от 1 юли: КЕВР обсъжда новите цени
- Трагедия в Тетевенско: 15-годишен неправоспособен шофьор загина при челен сблъсък
- Жена е с опасност за живота след удар от електрическа тротинетка в Бургас
- Нов протест във Варна поиска оставката на кмета Благомир Коцев
Вашите коментари