Мъж на 75 години от Пловдив се е удавил в морето край Китен, съобщи БТА, като се позова на Областна дирекция на МВР в Бургас.
Сигналът за инцидента е бил подаден в следобедните часове в петък, 19 юни, в Районното управление в Приморско.
Произшествието е станало в района на Южния плаж в Китен.
По информация на съпругата му мъжът е плажувал през целия ден, след което следобеда влязъл във водата и му прилошало.
Вашите коментари