От днес 25-ти септември /петък/ движението по бул. „Осми Приморски полк“ - в участъка от бул. „Цар Освободител“ до ул.
„Чаталджа“, се прехвърля двупосочно в дясното платно в посока „Чаталджа“, съобщиха от дирекция „Инженерна инфраструктура и благоустрояване“ към Община Варна. Причината е полагане на последен слой асфалт на булеварда.
Променят организацията на движението по бул. „Осми Приморски полк“ във Варна
10:43, 25 Септември 2015
най-ново | най-четени
- Адвокат за „Баба Алино“: Собствеността не прави незаконния строеж законен
- Токът и парното поскъпват от 1 юли: КЕВР обсъжда новите цени
- Трагедия в Тетевенско: 15-годишен неправоспособен шофьор загина при челен сблъсък
- Жена е с опасност за живота след удар от електрическа тротинетка в Бургас
- Нов протест във Варна поиска оставката на кмета Благомир Коцев
Вашите коментари