Избирателите изпратиха много партии, вероятно защото им омръзна от недобрите решения, които политиците вземат. Това е тяхното послание. Това каза Росица Янакиева от АБВ в сутрешния блок на Нова телевизия.
„Ние трябва да се държим нормално и да се държим отговорно”, смята тя.
На въпроса за кого АБВ би дала подкрепата си, Янакиева отговори: „Ние ще подкрепяме само и единствено политики, без да се ангажираме с подкрепа към когото ида е”. „Ние в зала ще гласуваме само за политиките”, допълни тя.
Според АБВ важните теми са енергетиката, приемането на бюджета и др. „Имаме условия в краткосрочен и средносрочен план по важните въпроси”, обясни Янакиева.
Вашите коментари