Възстановено е движението от Зимница до Карнобат

11:51, 12 Януари 2017

Възстановено е движението на всички коли в двете посоки по АМ "Тракия" в участъка от п.в. "Зимница" до п.в. "Карнобат", като е ограничена скоростта до 60 км/ч.

Това съобщиха от Агенция "Пътна инфраструктура".

Остава ограничено движението на всички коли в участъка от п.в. "Карнобат" до Бургас.

Вашите коментари