Възстановено е движението на всички коли в двете посоки по АМ "Тракия" в участъка от п.в. "Зимница" до п.в. "Карнобат", като е ограничена скоростта до 60 км/ч.
Това съобщиха от Агенция "Пътна инфраструктура".
Остава ограничено движението на всички коли в участъка от п.в. "Карнобат" до Бургас.
Вашите коментари