Мъж почина в колата си на Аспарухов мост

12:47, 9 Януари 2017

Мъж почина в колата си на Аспарухов мост тази сутрин. Няма данни за престъпление или инцидент. Вероятно човекът е имал здравословен проблем, обясниха от варненската полиция пред Moreto.net.

Преди 9 часа човекът отбил автомобила си в лявото платно на моста в посока от квартал "Аспарухово" към центъра.

По-късно граждани са сигнализирали, че на пътя има кола, а водачът е в безсъзнание. Въпреки че своевременно на място е пристигнал екип на Спешна помощ, медиците само констатирали смъртта.
 

Вашите коментари