Родители набиха ученички в София

16:07, 21 Януари 2016

Двама родители нахлуха в столичното 17-о училище и нападнаха десетокласничка, съобщава БНР.

Причина за агресията станал скандал от вчерашния ден между ученици.

По информация на полицията, двама души - майка и баща на единайсетокласник, са влезли в класната стая, в която в този момент са били ученици от десети клас. Последвало е нападение над една от ученичките. Криминалисти обясниха, че причината е скандал между ученици от единайсти и десети клас вчера. На място е изпратена линейка, както и патрулни автомобили на полицията.

От училището обясниха, че към момента все още разговарят с учениците и изясняват случаят.

Вашите коментари