Двама родители нахлуха в столичното 17-о училище и нападнаха десетокласничка, съобщава БНР.
Причина за агресията станал скандал от вчерашния ден между ученици.
По информация на полицията, двама души - майка и баща на единайсетокласник, са влезли в класната стая, в която в този момент са били ученици от десети клас. Последвало е нападение над една от ученичките. Криминалисти обясниха, че причината е скандал между ученици от единайсти и десети клас вчера. На място е изпратена линейка, както и патрулни автомобили на полицията.
От училището обясниха, че към момента все още разговарят с учениците и изясняват случаят.
Вашите коментари