Днес и утре в „Синята зона“ на Добрич в централната градска част паркирането ще е безплатно заради усложнената зимна обстановка, съобщиха от общината.
Метеорологичните условия продължават да се следят и при необходимост режимът за безплатно паркиране ще бъде удължен.
Безплатно паркиране в Добрич
14:02, 27 Февруари 2018
най-ново | най-четени
- Адвокат за „Баба Алино“: Собствеността не прави незаконния строеж законен
- Токът и парното поскъпват от 1 юли: КЕВР обсъжда новите цени
- Жена е с опасност за живота след удар от електрическа тротинетка в Бургас
- Нов протест във Варна поиска оставката на кмета Благомир Коцев
- Небрандирани полицейски коли ще спират агресивни шофьори
Вашите коментари