Днес изтича срокът, в който можем да платим данъка си върху доходите на физическите лица с отстъпка от 5 на сто, припомнят от приходната агенция.
Оттам допълват, че плащането на данъка може да стане и в последния ден, стига сумата да постъпи по сметката на НАП на следващия работен ден. В повечето офиси на агенцията са разкрити банкови гишета, които обслужват гражданите и фирмите. За плащане на данък върху доходите от физическо лице при превод от банково гише в офис на НАП не се събират такси. Освен по интернет, плащането на данъци и осигурителните вноски може да стане по пощата, с пощенски запис за плащане към бюджета или по банков път.
Изтича срокът за плащане на данъка с 5% отстъпка
08:29, 11 Февруари 2013
най-ново | най-четени
- Петролът продължава да поевтинява заради надежди за спад на напрежението около Иран
- Петролът поевтиня след преговорите между САЩ и Иран в Швейцария
- Министър Петрова: Предоговарянето с „Боташ“ приключва до два месеца, борим се за по-ниски такси
- Министър Пеев разкри мащабни злоупотреби: Стотици милиони дългове и поръчки под лупата на ОЛАФ
- Петролът поевтиня с над 2% след споразумението между САЩ и Иран
- Стартира изплащането на компенсациите за гориво
- Проверки на НАП и КЗП за цените на горивата и услугите
- Строителният бранш: Варна губи инвестиции заради административен блокаж
- Леко повишение на общия индекс на цените на едро въпреки поевтиняването при основните храни
- Таксиметровите услуги във Варна поскъпват: Транспортната комисия одобри нови минимални тарифи
Вашите коментари