На 15 април, 2013 г. от 14.00 часа в Концертна зала на Младежкия дом в рамките на Програмата за съвместна дейност към споразумение за сътрудничество между община Варна и Варненската и Великопреславска митрополия ще се проведе общинско състезание „КАКВО?
КЪДЕ? КОГА?”, посветено на 100 години от обявяването Първата балканска война. Ще участват училищните отбори на МГ ”Д-р Петър Берон”, НГХНИ ”К. Преславски”, ТГ „Г. Раковски”, ГПЧЕ ”Св. Йоан Екзарх”, Първа езикова гимназия и ПГ ”Електротехника”, класирали се от първо до шесто място в Седмото общинско състезание за евристичното мислене. Състезанието се провежда в съответствие с официалните правила на Националната асоциация на клубовете на знаещите в България.
Общинско състезание „КАКВО? КЪДЕ? КОГА?”
10:23, 11 Април 2013
най-ново | най-четени
- Жената, ранена при катастрофата на АМ „Тракия“, остава в тежко състояние
- Ивелин Михайлов: Притежавам 2% от дружеството "Исторически парк"
- Тежка катастрофа затвори АМ „Тракия“ към Бургас, трима са загинали
- 18-годишен е с опасност за живота след тежка катастрофа в Русе
- Еньовден във Варна: Музеят по история на медицината посреща гости с билки, работилници и дегустации
Вашите коментари