Общинско състезание „КАКВО? КЪДЕ? КОГА?”

10:23, 11 Април 2013

На 15 април, 2013 г. от 14.00 часа в Концертна зала на Младежкия дом в рамките на Програмата за съвместна дейност към споразумение за сътрудничество между община Варна и Варненската и Великопреславска митрополия ще се проведе общинско състезание „КАКВО?

КЪДЕ? КОГА?”, посветено на 100 години от обявяването Първата балканска война. Ще участват училищните отбори на МГ ”Д-р Петър Берон”, НГХНИ ”К. Преславски”, ТГ „Г. Раковски”, ГПЧЕ ”Св. Йоан Екзарх”, Първа езикова гимназия и ПГ ”Електротехника”, класирали се от първо до шесто място в Седмото общинско състезание за евристичното мислене. Състезанието се провежда в съответствие с официалните правила на Националната асоциация на клубовете на знаещите в България.

Вашите коментари