Линейката с пациенти предизвикала верижна катастрофа

18:04, 9 Октомври 2014

Бургаската линейка с пациенти, която катастрофира, е станала причина за верижна катастрофа. Тя е ударила друга кола, която се е завъртяла и е блъснала трета. Общо шестима души са били в трите автомобила, уточни пред БЛИЦ говорителката на бургаската полиция Цветелина Рандева.

Само двама обаче са попаднали в болница. Това са пациентите на хемодиализа, които са били в линейката. Те са откарани в здравното заведение за процедурата./БЛИЦ

Вашите коментари