Благоевградчанин е открит мъртъв в двора на лесничейството в Симитли. Сигналът за намерения труп е подаден преди малко, съобщава struma.bg.
Екипи на полицията и на Спешен център пътуват към мястото. Откритият мъртъв благоевградчанин е Димитър Ангелов. Не е ясно какво е търсел той в Симитли след именния си ден.
Вашите коментари