Благоевградчанин открит мъртъв в горското на Симитли

11:16, 28 Октомври 2013

Благоевградчанин е открит мъртъв в двора на лесничейството в Симитли. Сигналът за намерения труп е подаден преди малко, съобщава struma.bg.

Екипи на полицията и на Спешен център пътуват към мястото. Откритият мъртъв благоевградчанин е Димитър Ангелов. Не е ясно какво е търсел той в Симитли след именния си ден.

Вашите коментари