Евгений Петков - DJ Geno, когото варненци и гостите на морската столица познават от участията му в редица популярни клубове, осъмна с нарязани гуми на колата, съобщи Yep.bg.
Той паркирал возилото си в централната част на града на ул. „Стефан Стамболов” и отишъл на дискотека на плажната ивица. Купонът продължил до късно. Geno обходил няколко места и тъй като бил употребил алкохол, решил да остави колата да пренощува там.
На следващия ден обаче той установил, че неизвестен вандал с нож е нарязал и четирите нископрофилни гуми. Евгений се свързал с полицията и дошъл патрул, който констатирал злоумишленото деяние. Застраховател също посетил мястото. За щастие от компанията се съгласили да покрият нанесените щети, за което Geno им е повече от признателен. Тази събота Петков ще пуска музика в пиано бар КА на Морска гара
Вашите коментари