Все по-малко бебета се раждат в България

19:53, 25 Март 2013

Данните от информационната система за ражданията към Здравното министерство сочат, че миналата година у нас са проплакали 64 000 бебета - с около 7000 по-малко от предходната година и със 17 000 по-малко от годината на бейбибума – 2009 г.

За първото тримесечие, в сравнение със същия период на миналата година, у нас са се родили с 1000 бебета по-малко.Данните на Националната статистика все още се обработват.

Вашите коментари