85-годишен чешки турист се удави в басейн на хотел в Приморско. Инцидентът е станал на 25 юни около 15:44 ч.
Мъжът е бил отседнал в хотел „Приморско Дел Сол“. Той е пристигнал в България на 23 юни като неорганизиран турист.
По данни на полицията туристът влязъл във външния басейн на хотела. Направил няколко загребвания в опит да плува. След това тялото му се отпуснало и потънало във водата.
На място е пристигнал медицински екип. Лекарите са констатирали смъртта на чешкия гражданин.
Тялото е откарано за аутопсия в отделението по съдебна медицина към УМБАЛ – Бургас.
По случая е образувано досъдебно производство.
Редактор: Стефан Коев
Вашите коментари