Деветнадесетгодишен шофьор е пострадал при пътнотранспортно произшествие на бул. „Тодор Александров“ в София, съобщиха от пресцентъра на Столичната дирекция на вътрешните работи.
Инцидентът е станал днес, като по първоначална информация автомобилът е катастрофирал самостоятелно. Младият водач е бил откаран с екип на спешна помощ в лечебно заведение за преглед и уточняване на състоянието му.
Към този момент няма данни за други пострадали при инцидента. На място са изпратени екипи на полицията, които са извършили оглед и работят по изясняване на причините и обстоятелствата около катастрофата.
Движението в района е било временно затруднено, но впоследствие е нормализирано.
Вашите коментари