Две жени са пострадали при катастрофа на пътя Разград – Кубрат

11:49, 8 Юни 2021

Автомобил, пътуващ от Разград към Кубрат, е навлязъл в насрещната лента за движение и се е ударил челно в друг. Инцидентът е станал на 7 юни в близост до разклона за Сеново.

При катастрофата са пострадали две жени. В болницата в Разград с фрактура на лявата ръка е откарана 62-годишната съпруга на шофьора на втората кола, както и 85-годишната ? майка от село Божурово, която е със счупвания на крак и ръка.

Пробите на двамата водачи за употреба на алкохол са отрицателни. Причините за инцидента се изясняват.

От „Пътна полиция“-Разград отчетоха, че само за последната седмица в областта са установени общо 555 нарушения на Закона за движение по пътищата. Съставени са 474 фиша и 63 акта. Седем от актовете са издадени на неправоспособни шофьори. За неспазване на правилата за движение са санкционирани един пешеходец и един велосипедист.

Вашите коментари