Състоянието на моста „Родопа” в островната зона във Варна е много тежко, дупките са огромни, а металните парапети са корозирали.
Всеки ден оттам минават зърновози, цистерни, влакови композиции с товари, много автомобили и е въпрос на време да стане сериозен инцидент. Това смята слушателят на Радио Варна Георги Каталойски, който работи в Кораборемонтния завод и подаде поредния сигнал за ситуацията в този район. През зимата той е претърпял пътен инцидент, завършил само с материални щети по автомобила му.
Варненският мост „Родопа“ е в окаяно състояние (СНИМКИ)
11:07, 18 Април 2018
най-ново | най-четени
- Адвокат за „Баба Алино“: Собствеността не прави незаконния строеж законен
- Токът и парното поскъпват от 1 юли: КЕВР обсъжда новите цени
- Трагедия в Тетевенско: 15-годишен неправоспособен шофьор загина при челен сблъсък
- Жена е с опасност за живота след удар от електрическа тротинетка в Бургас
- Нов протест във Варна поиска оставката на кмета Благомир Коцев
Вашите коментари