Министерството на енергетиката и КЕВР започват извънредни проверки на трите електроразпределителни дружества. Причината е рекордното потребление на ток през последните два месеца.
Експертите ще направят преглед на произволни сметки на клиенти на ЧЕЗ, EVN и "Енерго про".
Енергийният министър Теменужка Петкова разговаря с ръководствата на трите дружества, за да се даде възможност на клиентите да платят задълженията си разсрочено.
Вашите коментари