Трус беше усетен в Старозагорско към 12:30 ч. днес. Той е бил с магнитуд 2,1 по скалата на Рихтер с дълбочина 0 км, показват данните на БАН.
Трус беше усетен в Старозагорско към 12:30 ч. днес. Той е бил с магнитуд 2,1 по скалата на Рихтер с дълбочина 0 км, показват данните на БАН.
Вашите коментари