Поради задействал се предпазен модул в топлоизточника ТЕЦ „София“ временно е спряна работата на част от мощностите, в резултат на което ще има колебания в топлоподаването към централна градска част.
Създадена е необходимата организация и ще се работи до нормализиране на топлоснабдяването. “Топлофикация София” ЕАД поднася своите извинения на засегнатите клиенти. /БГНЕС
Вашите коментари