Авария в ТЕЦ „София“

20:59, 14 Януари 2017

Поради задействал се предпазен модул в топлоизточника ТЕЦ „София“ временно е спряна работата на част от мощностите, в резултат на което ще има колебания в топлоподаването към централна градска част.

Създадена е необходимата организация и ще се работи до нормализиране на топлоснабдяването. “Топлофикация София” ЕАД поднася своите извинения на засегнатите клиенти. /БГНЕС

Вашите коментари