Спирките на градския транспорт във Варна създават клиенти на ортопедията, установи проверка на nakratko.bg.
В преспите на спирките са прокопани по две пътечки за качване на пътниците в автобуса, но за съжаление автобусите не успяват да уцелят почистените места. Причините най-често са, че автобусите са различни по дължина и положение на вратите, както и че обикновено на една спирка има повече от два автобуса. Това означава, че пътниците са принудени да слязат директно в преспите. За възрастните хора, които са с бастун падането е гарантирано. Време е кмета да се повози на автобус, а не да се снима със снегорините пред Катедралата.
Друга гениална идея предлага почистването на подлезите във Варна. Във всички подлези в центъра на града снегът от стълбите е изхвърлен върху естакадите за детски колички. На места водата по стълбите вече образува леден филм, който до довечера ще се превърне в плътен лед. Naktatko.bg благодари на читателите за получените сигнали и очаква вашите снимки от други проблемни райони на града, за да ги предложи на вниманието на общинската администрация.
Вашите коментари