Щабът на Военноморските сили навърши 118 години

15:11, 13 Януари 2017

На 13 януари 2017 година в Щаба на Военноморските сили се проведе тържествено събрание по случай 118-ата годишнина от създаването му.
Музикален поздрав към личния състав на Щаба поднесе Представителния духов оркестър на ВМС.

Гости на тържеството бяха зам.- кметът на град Варна г-н Пейчо Пейчев, областният управител на Варненска област г-н Стоян Пасев, командири на военни формирования от Варненския гарнизон и районните кметове.

Тържеството завърши с

обща снимка пред Щаба на флота.

Вашите коментари