Учебните занятия във всички учебни заведения в Добрич се възстановяват утре, на 12 януари, съобщиха от общината.
С училищните директори са проведени разговори, те трябва да осигурят необходимите температури в класните стаи.
При необходимост от почистване около учебните заведения, е създадена организация почистването да се извърши от Общинско предприятие „Устойчиви дейности и проекти“. Всички детски градини и ясли приемат деца от утре.
Вашите коментари