От северозапад ще нахлува студен въздух. Ще преобладава облачно време. В понеделник, 28 ноември, ще превалява на повече места в Южна България, а до вечерта и над Източна, над 1200-1500 метра валежът ще е от сняг.
Вятърът от северозапад навсякъде ще бъде умерен, в Дунавската равнина временно и силен.
С продължаващото застудяване, след обяд първо в западните, а до края на деня и през нощта срещу вторник и в останалите райони дъждът ще преминава в сняг, съобщиха от НИМХ. В Северозападна България температурите ще са най-високи сутринта - 4°-7°, а след това ще се понижават. В останалата част от страната дневните температури ще достигат 9°-11°. Във вторник валежите от сняг ще продължат.
Вятърът ще се ориентира от север, ще е умерен, временно силен, с него ще продължи да нахлува студен въздух. В следобедните часове от северозапад на югоизток валежите ще спират. /БГНЕС
С новата седмица идва студ и сняг
06:50, 28 Ноември 2016
най-ново | най-четени
- 60-годишна туристка загина при фатално падане от билото в Стара планина
- Зачестяващата черна серия: Когато тежкотоварните камиони пробиват преградите на пътя
- Омбудсманът Велислава Делчева сезира Конституционния съд заради промените в изчисляването на минималната заплата и стажа
- Ниските нива на Дунав затрудняват корабоплаването в българския участък, водните равнища остават критични
- Овладян е пожарът под връх Шаралия в Пирин, гасенето на труднодостъпния терен продължава
- 153 420 евро ще струва концерта по случай празника на Варна
- Четирима пострадаха при катастрофата с автобус на „Цариградско шосе“
- 7 плажа във Варненско са със завишени нива на бактерии в морската вода
- Жена е с опасност за живота след удар на пешеходна пътека в Бургас
- Жители на варненския квартал „Чайка“ се обявиха срещу строеж върху терен за детска площадка
Вашите коментари