Пътниците в две от варненските линии ще бъдат таксувани от шофьорите

16:03, 15 Януари 2016

От общинската фирма "Градски транспорт" съобщават, че от 18-ти януари /понеделник/ в автобусите, обслужващи линии с № 3 и № 51, водачите ще таксуват пътниците.

Качването и слизането в автобуса, ще се осъществява през първа врата, поради намален пътнопоток.

Вашите коментари