Първа версия: Изпепелените в колата на АМ „Тракия“ са съпрузи

14:04, 2 Септември 2015

Двата трупа, които са намерени тази нощ на автомагистрала „Тракия” са толкова изпепелени, че са неузнаваеми, научи БЛИЦ от разследващи. Основната версия, по която в момента се работи е, че това са телата на 38-годишният собственик на „Опел Зафира”-софиянец и на жена, вероятно съпругата му.

Предполага се, че автомобилът, който се е забил с адска скорост в указателна табела, е бил с газова уредба, която при сблъсъка се е запалила и хората не са имали възможност да реагират и да излязат от колата. Вероятно водачът е заспал зад волана, а е шофирал бързо по аутобана. /БЛИЦ

Вашите коментари