Мъж е паднал от седмия етаж на блок в Люлин 10 и е загинал на място

19:06, 1 Септември 2015

Мъж е паднал от седмия етаж на блок в Люлин 10 и е загинал на място, научи БЛИЦ от потресени свидетели на инцидента. За трагедията потвърдиха и от СДВР.

В момента мястото е отцепено от полицията, като криминолози разследват дали е паднал сам, или е бутнат.

По-скоро обаче нещата клонят към версия за самоубийство. Сигналът за инцидента е подаден в МВР малко преди 17,00 часа.

Вашите коментари