Правителството отне от МОН управлението на сградите на бившата Професионалната техническа гимназия във варненския район „Младост” и ги предостави безвъзмездно за управление на Икономическия университет в града за нуждите на Колежа по туризъм. Така ще може да се обезпечи нормалният учебен процес и образователната дейност и на Колежа по туризъм, и на Националното училище по изкуствата „Добри Христов”, които към момента делят една сграда.
Колежа по туризъм във Варна получи нова сграда
11:36, 19 Август 2015
най-ново | най-четени
- Адвокат за „Баба Алино“: Собствеността не прави незаконния строеж законен
- Токът и парното поскъпват от 1 юли: КЕВР обсъжда новите цени
- Трагедия в Тетевенско: 15-годишен неправоспособен шофьор загина при челен сблъсък
- Жена е с опасност за живота след удар от електрическа тротинетка в Бургас
- Нов протест във Варна поиска оставката на кмета Благомир Коцев
Вашите коментари