Пак опашки на Кулата, колоната стига почти до Петрич

14:02, 15 Юни 2015

За пореден път на ГКПП-Кулата се образуват опашки и задръствания. Проблемите дошли отново от наскоро монтираният софтуер за регистрация на МПС, коментираха от пункта.

Работи се, но обработката вървяла доста бавно. Шофьори, които се оплакаха по обяд, казаха пред "Труд", че по три часа се обработва един тир.

А опашката била километрична, стигнала почти до Петрич. Водачите изнервени натискали клаксони, но никой не можел да им каже кога ще се нормализира положението.

От Кулата съобщиха, че се работи по отстраняването на проблема.

Вашите коментари