Депутати си пазят паркоместа с щайги (СНИМКА)

09:55, 17 Март 2015

Интересен начин за запазване на паркоместа са измислили народните избраници. Всъщност практиката не е нова, но използването й на жълтите павета до Народното събрание е доста любопитно. За случая сигнализира депутатът Георги Кадиев.

„Дали край английския парламент някой може с две щайгички да си запази място за паркиране?”, пита Кадиев.

„Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия — и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец”, цитира той незабравимия Алеко Константинов.
 

Вашите коментари