65-годишният Мехмед, който стана петата жертва на бялата смърт, извървял 10 км в преспите, за да стигне до бедстващо възрастно семейство в махала Мемишлер, но издъхнал на връщане. Това разкриха пред 24rodopi.
com жители на откъснатото от света село Безводно.
Трупът на 65-годишен мъж е бил открит снощи в землището на село Безводно. Мъжът излязъл от дома си и като не се прибрал надвечер, започнали да го търсят. Няма данни за насилствена смърт, съобщиха от регионалния пресцентър на МВР.
„Мехмед е от махала Бозва. Снощи на брат му се наложи да остане горе в планината до трупа, за да не бъде изяден от вълци, които обикалят в района", разказаха още жителите на Безводно.
Безводно е откъснато от света, карат хляб и лекарства на населението с катъри
Вашите коментари