След Дупница и Кюстендил, днес в Ямбол ще има протест срещу начина на разпределение на депутатски мандати.
По информация на пресцентъра на партия ГЕРБ, става дума за безпрецедентна подмяна на вота. В Ямболския район от четири мандата ГЕРБ получава един с повече от 18 хиляди гласа, ДПС също един, но само с по-малко от четири хиляди гласа, а БСП ще има двама депутати с близо 14 хиляди гласа.
Протестът ще е пред сградата на Областната администрация.
Вашите коментари