Протест в Петрич: Строители с бетоновози и коли окупираха кметството

09:58, 8 Октомври 2014

Над 70 камиона, бетоновози и леки коли облепени с плакати преминаха днес по улиците и пред кметството в Петрич в протестно шествие организирано от сдружението на строителите срещу управниците на общината.

Това е втория протест, този път в него се включиха повече коли и хора, съобщава struma.bg.

Диджей качен на специален камион с озвучителна техника скандираше „Искаме работа за петричките строители“. Протестиращите скандираха „Оставка“. След минути сдружението на строителите ще даде изявление. /БЛИЦ

Вашите коментари