„Мерцедес“ горя в с. Звездица

11:57, 30 Април 2014

Тази нощ около 03:20 часа, е получен сигнал за пожар в Л.А. “Мерцедес” паркиран до хижа в с. Звездица. Няма пострадали хора. Унищожен е автомобилът. Причините за пожара се установяват.

Вашите коментари