Трамвай вкара дядо в „Пирогов“

18:39, 30 Март 2014

80-годишен мъж е в тежко състояние, след като трамвай го блъсна в столицата. Пострадалият е хоспитализиран и в момента се намира в шоковата зала на института "Пирогов".

Инцидентът се е случил около 12 часа на пресечката на столичния булевард "Цар Борис III" и улица "Софийски герой".

По неофициални сведения възрастният човек е пресичал на червено непосредствено пред идващия се трамвай. Мъжът е в тежко състояние, с контузия на мозъка, фрактура на черепа и контузия на ръцете.

Вашите коментари