Валентин: Има убийци в дома ми!

13:17, 22 Март 2014

„Има убийци в дома ми, тук всички са престъпници”, крещи Вальо, който заплашва, че ще се самоубие, като скочи от прозореца на апартамента, в който живее.

„Айде да видим дали ще инсценирате всичко – убийство или самоубийство ще излезе”, крещи буйстващият мъж от прозореца на ул. „Цани Гинчев”.

На мястото пристигна екип спасители с пожарен автомобил, които вероятно ще се опитат да стигнат до буйстващия мъж, съобщава Petel.bg. По неофициална информация Валентин не е регистриран като психично болен.

Вашите коментари