Ръководството на Сектор “Пътна полиция” към ОДМВР – Варна съобщава, че утре, 25.10.
(петък), Пункт за регистрации, гишетата за връчване на СУМПС и гишетата за връчване на наказателни постановления и електронни фишове ще работи с намалено работно време до 12:00 часа. Тази промяна се налага поради техническа профилактика на автоматизираните системи.
КАТ-Варна утре ще работи до 12 часа
11:56, 24 Октомври 2013
най-ново | най-четени
- Мъж е в болница след катастрофа в София
- 18-годишен шофьор е загинал при катастрофа в Смядово
- Момче на 14 години е пострадало тежко при катастрофа на пътя Ботевград – Плевен
- Дете и баща му пострадаха при падане от атракционна люлка в Антоново
- Опасна жега на пътя: Какво да проверят шофьорите преди пътуване
- Фекално замърсяване е причинило масовия мор на риба във Варненското езеро
- Жена е с опасност за живота след удар от електрическа тротинетка в Бургас
- Небрандирани полицейски коли ще спират агресивни шофьори
- Регионалният министър за „Баба Алино“: Пирамидата на олигархията цъфти на три нива
- 30-годишен моторист загина при катастрофа в Русе
Вашите коментари