Продължава работата на Съдебната палата след подадения сигнал за бомба, предаде репортер на Агенция „Фокус”. Хората от сградата не са евакуирани. Сигнал за бомба в сградата на Софийски градски съд е подаден на тел. 112.
Сигналът е подаден от мъжки глас около 9.30 часа.
Продължава работата на Съдебната палата в София след подадения сигнал за бомба
10:46, 11 Февруари 2013
най-ново | най-четени
- ДБ: Общински и държавни имоти във Варна са завзети с фалшиви нотариални актове
- 73 бойни пистолета откриха митничари в камион на „Капитан Андреево“
- Прокурорът поиска „Задържане под стража“ за 53-годишния тираджия от мелето на „Тракия“ – обвиняемият твърди, че е гръмнала гума
- Седем задържани при акцията в район „Приморски“ заради „Баба Алино“
- ГДБОП влезе в кметството на район „Приморски“ заради „Баба Алино“
- Шофьорът, убил две жени край Кооперативния пазар във Варна, е предаден на съд заради укрита диагноза
- Две шатри от ресторант „Хоризонт“ в Морската градина изгоряха при среднощен пожар, полицията разследва умишлен палеж
- Двама украинци са задържани за 72 часа след зрелищно отвличане от центъра на Варна и бягство из страната
- Министър Николай Найденов внася във ВАС жалба срещу Борислав Сарафов, иска оттеглянето му от прокуратурата
- Съдът не спря премахването на оградата около „Баба Алино“
Вашите коментари