Задържан е мотористът, който помете двама души на столичния булевард "Сливница". Пробата му за наркотици е положителна, съобщиха от СДВР, цитирани от БНТ. Единият потърпевш е настанен в ИСУЛ с травма на гръбнака, а другият сам е посетил "Пирогов".
Положителна проба за наркотици е дал моториста, който помете двама души, слизащи от автобус
08:39, 18 Септември 2024
най-ново | най-четени
- Прокурорът поиска „Задържане под стража“ за 53-годишния тираджия от мелето на „Тракия“ – обвиняемият твърди, че е гръмнала гума
- ГДБОП влезе в кметството на район „Приморски“ заради „Баба Алино“
- 72-часов арест за шофьора, причинил катастрофата с три жертви на "Тракия"
- Административният съд във Варна потвърди временното отстраняване на началника на Службата по геодезия, картография и кадастър
- Три трупа в общежитие в Угърчин: разследват кървава драма, има задържан
- Шофьорът, убил две жени край Кооперативния пазар във Варна, е предаден на съд заради укрита диагноза
- Две шатри от ресторант „Хоризонт“ в Морската градина изгоряха при среднощен пожар, полицията разследва умишлен палеж
- Двама украинци са задържани за 72 часа след зрелищно отвличане от центъра на Варна и бягство из страната
- Министър Николай Найденов внася във ВАС жалба срещу Борислав Сарафов, иска оттеглянето му от прокуратурата
- Съдът не спря премахването на оградата около „Баба Алино“
Вашите коментари