Тържественото издигане на националното знаме и молебен за България по случай 105-годишнината от провъзгласяването на Независимостта на България се проведе в морската столица. По инициатива на фолклорните формации от Варна на площада над 200 танцьора се включиха в голямо празнично хоро. /БГНЕС
С голямо празнично хоро отбелязаха Независимостта във Варна
12:27, 22 Септември 2013
най-ново | най-четени
- Коцев: Криза с боклука във Варна няма да има
- Община Варна подготвя още две заповеди за събаряне в „Баба Алино“
- Нова катастрофа с ТИР, сега на "Струма". Шофьорът е с леки травми
- Жената, ранена при катастрофата на АМ „Тракия“, остава в тежко състояние
- Ивелин Михайлов: Притежавам 2% от дружеството "Исторически парк"
Вашите коментари