Нормализира се трафикът на „Кулата“ към Гърция

14:03, 20 Юни 2021

Трафикът на ГКПП „Кулата-Промахон“ продължава да бъде интензивен, но дълги колони от автомобили за влизане в Гърция вече няма.

Опашката тази сутрин е била около 4 км, но ситуацията към 11,30 часа вече е по-спокойна. Това съобщиха за БНР от пресцентъра на МВР.

На пункта работят 4 гишета – две за леки и две за тежкотоварни автомобили. Ако се наложи ще бъде пуснато още едно гише за преминаване на леки коли, но към момента това не е необходимо, уточниха граничните власти.

Трафикът на ГКПП "Кулата" е интензивен и на изход за товарни автомобили.

Вашите коментари