Наглец с БМВ се качи на тротоара, помете майка и пеленаче и избяга

13:33, 7 Юни 2015

Нагъл шофьор е избягал от мястото на катастрофата, след като помел майка с дете. Инцидентът е станал вчера на улица „Сокол” в Пловдив.

Лек автомобил БМВ, се качил на тротоара и ударил последователно 23-годишна жена и детето и на 1 година от Асеновград и 15-годишна пловдивчанка.

В резултат на удара всички се озовали на земята. Шофьорът веднага избягал, без да слезе дори да види как са пострадалите. Те са били откарани в болнично заведение без опасност за живота и след преглед са освободени за домашно лечение. Ченгетата издирват безцеремонния водач.

Кристина ИВАНОВА, БЛИЦ

Вашите коментари