Хиляди абонати са без вода във Варна поради аварии по водопреносната мрежа. Това съобщиха за Радио „Фокус” – Варна от дружеството „Водоснабдяване и канализация”. Без вода са абонатите в част от Приморски парк, района около Зоологическата градина.
Водоподаването там ще бъде възстановено до 17 часа. До 18 часа са без вода местност "Средна трака" и абонатите под Автогара. След възникнала авария на помпена станция "Батова" са възможни смущения във водоподаването на местностите Добрева чешма, Телевизионна кула , Манастирски рид , Черноморска панорама , Лозите , Сълзица , село Каменар и село Куманово в светлата част на деня. По-рано денс останаха без вода и абонатите между улиците "Найчо Цанов ", "Маркови кули", "Чонгора" и "Св.Кирил и Методий" поради извършване на ремонт и реконструкция на съществуващи водопроводи.
Хиляди абонати във Варна са без вода поради аварии
16:21, 4 Юни 2015
най-ново | най-четени
- Мъж е в болница след катастрофа в София
- 18-годишен шофьор е загинал при катастрофа в Смядово
- Момче на 14 години е пострадало тежко при катастрофа на пътя Ботевград – Плевен
- Дете и баща му пострадаха при падане от атракционна люлка в Антоново
- Опасна жега на пътя: Какво да проверят шофьорите преди пътуване
- Фекално замърсяване е причинило масовия мор на риба във Варненското езеро
- Жена е с опасност за живота след удар от електрическа тротинетка в Бургас
- Небрандирани полицейски коли ще спират агресивни шофьори
- Регионалният министър за „Баба Алино“: Пирамидата на олигархията цъфти на три нива
- 30-годишен моторист загина при катастрофа в Русе
Вашите коментари