Няма окупация на сградата на Народното събрание на площад „Батенберг”, където се намира Централната избирателна комисия (ЦИК), някакви хора се разхождат във фоайето – това не е окупация. Това заяви за Агенция „Фокус” говорителят на ЦИК Цветозар Томов.
„Преди малко влязох в сградата и си отидох на работното място. Да, наистина има някакви хора във фоайето и не знам какво правят и какво точно окупират. Ние си работим съвсем нормално”, обясни той. По думите му, въпросните лица се намират във фоайето на сградата на Народното събрание на площад „Батенберг” и не пречат на никого.
„Ако те наричат това „окупация” – според мен това не е окупация. На първия етаж има охрана, фоайето е свободно място за граждани – всеки може да отиде да си поиска пропуск. Тях никой не ги закача и те никого не закачат никого – в това се състои „окупацията”, подчерта Томов. Според него, става дума за желание на някои участници в предизборната кампания да влизат в полезрението на медиите с подобни средства.
Цв. Томов: Няма окупация на ЦИК, някакви хора се разхождат във фоайето – това не е окупация
10:02, 25 Септември 2014
най-ново | най-четени
- 19-годишен младеж загина на място в Добринище след удар в камион
- Вятър и бури в Североизточна България, времето се подобрява от запад
- Установено е наличие на арсен във водата в област Монтана
- 12 сигнала за паднали дървета по време на бурята в София
- Авиомедицинските екипи в готовност: Пет успешни спасителни мисии по въздух за по-малко от 48 часа
- Тежка катастрофа затвори пътя Бургас – Малко Търново
- Разрешиха къпането на Офицерския плаж във Варна
- НОИ обяви графика и параметрите за изплащане на осъвременените пенсии
- Тристранката обсъди бюджетите на НЗОК и ДОО: Остри критики от бизнеса и синдикатите
- Момче на 14 години е пострадало тежко при катастрофа на пътя Ботевград – Плевен
Вашите коментари