Областната администрация на Софийска област подкрепя кампанията на bTV „Да изчистим България за един ден!” – най–мащабния обществен проект в България.
Областният управител на Софийска област Емил Иванов и служители на Областна администрация ще се включат в инициативата и на 26 април ще почистят района на ГКПП „Калотина”.
Областният управител на Софийска област отправя призив към жителите и ръководствата на всички 22 общини от Софийска област да се включат в кампанията с организирането на акции и мероприятия за почистване територията на своето населено място и община. Нека всеки отговорен гражданин, институция, медия, бизнес или гражданска организация да намери своето място в този проект и да даде своя принос към кампанията!
Вашите коментари