Световният шампион по вдигане на тежести от 2007 година Иван Стоицов даде култово интервю за вестник “ШОУ”. Момчето, което заедно със своята годеница Боянка Костова се състезаваше в Азербайджан, напусна бившата съветска република.
Правата на талантливия ни щангист обаче не са възстановени. Стоицов атакува остро шефа на родната федерация Неделчо Колев и заместниците му: “Неделчо си купи чисто нов мерцедес за над 100 000 лева. Борислав Гидиков – дясната му ръка, да не остане по-назад и той се вози в нов мерцедес.
Всичко това е станало с моите пари, с парите от трансферите ни в Азербайджан. Иван Иванов и той скъса синджира с два мерцедеса. И те нови – чистак-бърсак! Колко пари станаха дотук само за коли?! Пари, които Неделчовците глътнаха!”
Нов скандал гръмна в родните щанги!
17:05, 14 Май 2013
най-ново | най-четени
- БОК номинира Иван Иванов за най-добър млад спортист на Европа
- Легендарната Нешка Робева бе почетена с емоционална церемония във Варна по повод 80-ия си юбилей
- България без медал при ансамблите на Европейското първенство във Варна
- Стилияна Николова спечели европейската титла на бухалки и сребро на лента във Варна
- Златните момичета на България: Сестри Стоеви с историческа пета европейска титла!
Вашите коментари