Поради повишения медиен и обществен интерес към бъдещето на „Професионален футболен клуб ЦСКА“ АД и заявената позиция на г-н Васил Божков към оздравяването на клуба Нове АД Холдинг информира за предприетите действия по казуса.
Уважаеми колеги,
Поради повишения медиен и обществен интерес към темата за бъдещето на ЦСКА ви информираме за следното:
В рамките на изминалата седмица бе започнато проучване от страна Нове АД Холдинг на дружеството „Професионален футболен клуб ЦСКА” АД. Проучването има за цел да установи реалното състояние на дружеството след обявяването му в несъстоятелност през октомври т.г.
На 5-и януари 2016-а г. изтича крайният срок за предявяване на вземанията към дружеството. След тази дата, при обявяване на списъците на кредиторите от синдика, ще стане ясен и размерът на финансовите задължения на дружеството. Тогава ще бъде прецизиран и подходящият план за бързото възраждане на най-титулования български футболен клуб.
Вашите коментари